lublin
 

sprzedaż okien
żaluzje

Drzwi Door'sy

DOOR'SY - producent zewnętrznych i wewnętrznych drzwi drewnianych z wysokogatunkowego drewna sosnowego klejonego warstwowo.

Zobacz stronę producenta

art-mar
drzwi stalowe

Drzwi stalowe

Wielofunkcyjne drzwi stalowe firmy KMT Stal cieszą się na rynku dużym zainteresowaniem. Spełniają one wymagania wielu odbiorców zarówno estetycznych, użytkowych jak i wytrzymałościowych. Podstawowe grupy produktowe: uniwersalne, wejściowe, zewnętrzne, antywłamaniowe. Drzwi ze względu na zastosowanie wykonane są w kilku wariantach jako: drzwi wejściowe do mieszkań, drzwi zewnętrzne do budynków i inne. Wszystkie typy drzwi wejściowych przeszły pozytywne badania wytrzymałościowe i akustyczne. W drzwiach zewnętrznych dodatkowo zwrócono uwagę na parametry izolacyjności termicznej.

Zobacz stronę producenta
drewniane
art-mar

Drzwi ERKADO

ERKADO to nowa kolekcja Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski, producenta drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. To również nazwa handlowa, którą od 2010 roku obejmujemy naszą działalność detaliczną i hurtową, jak również sprzedaż eksportową. Nowa kolekcja drzwi ERKADO to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy - grona zadowolonych Klientów.

Zobacz stronę producenta
hurtowa sprzedaż
detaliczna sprzedaż

Drzwi INVADO

Firma INVADO Sp. z o.o. należy do czołówki najprężniej rozwijających się producentów drzwi w Polsce. Stale podejmujemy działania w zakresie doskonalenia jakości i technologii wytwarzania naszych produktów, by mogły sprostać coraz wyższym oczekiwaniom naszych klientów. Jako jedyni w Polsce stosujemy innowacyjną metodę okleinowania naszych drzwi polegającą na nie łączeniu okleiny na krawędziach przylgi, przez co zyskują one niebywale na estetyce wykończenia oraz trwałości.

Zobacz stronę producenta
 
stolarka otworowa
okna 6-komorowe

Drzwi drewniane

Kolekcja drzwi wewnątrzlokalowych. Stworzona w sposób profesjonalny bazujący na kilkunastoletnim doświadczeniu, obserwacji trendów na rynku europejskim przy wykorzystaniu najnowszych technologii.
Przy projektowaniu skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i opasek maskujących dużą uwagę przykładano do jakości wykonania i prostoty montażu.

Zobacz stronę producenta
okna energooszczędne
dachowe

Drzwi POL-SKONE

Producent drzwi i okien. Oferujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne, drzwi antywłamaniowe, drewniane okna, okiennice, ...

Zobacz stronę producenta

Abakus
Sonarol

Drzwi PADILLA

Firma PADILLA POLSKA jest obecna na rynku polskim od 2003 roku i obsługuje sieciowych klientów w Polsce oraz operuje na rynkach Europy Wschodniej i Południowej. Puertas Padilla współpracuje z najlepszymi dostawcami wyrobów stalowych, wełny mineralnej, okuć i paneli drewnianych dzięki czemu jej wysokiej jakości produkty stanowią optymalną odpowiedź na oczekiwania klientów.

Zobacz stronę producenta
Villergran