lublin
 

sprzedaż okien

żaluzje

Firma Erkado od wielu, wielu lat specjalizuje się w szczególnej i wymagającej profesji, jaką jest wszechstronna produkcja drzwi. Przez wiele lat ciężkiej pracy i doskonalenia fachowych umiejętności doszliśmy niemal do perfekcji w kwestii nie tylko technicznego wykonania i wykończenia naszych wyrobów, ale i na płaszczyźnie oferowanego wyboru. ERKADO oferuje Państwu bogaty wybór zarówno drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. Wszystkie nasze produkty są zawsze aktualne z trendami i nowoczesne. Jednocześnie proponujemy modele zupełnie klasyczne i ponadczasowe. Stawiamy na szeroki wybór, bo dobrze wiemy, że gustów jest wiele, a my pragniemy sprostać nawet tym najbardziej wymagającym.

Zobacz stronę producenta

art-mar

drzwi stalowe

DRE to bogata kolorystyka, dzięki czemu skrzydła wyglądają jak wykonane z drewna, widoczne są bowiem swego rodzaju usłojenia. Dodatkowym, nowatorskim atutem w obecnych czasach i niezwykle modnym dodatkiem do skrzydeł są przeszklenia okrągłe. Świetnie nadają się szczególnie w wersji nieco zmatowionej. 

Zobacz stronę producenta

drewniane
art-mar Drzwi wewnętrzne w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym DUO, NOBLE, FIESTA; z możliwością wykończenia powierzchni ekologicznymi farbami akrylowymi w niemetalicznych kolorach palet RAL i NCS; okleinami drewnopodobnymi ze strukturą drewna; laminatami CPL (0,2 mm, 0,5 mm, 07 mm) i HPL (0,6 mm -1,0 mm) oraz o powierzchni fornirowanej pokrytej dodatkowo lakierem UV, który zwiększa odporność na zarysowania i działanie światła.

Zobacz stronę producenta

hurtowa sprzedaż
detaliczna sprzedaż Firma Invado od ponad 25 lat produkuje drzwi wewnętrzne, które zdobyły uznanie klientów w kraju i na świecie. Najnowsze technologie, wykorzystywanie dobrych gatunkowo materiałów, wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że drzwi Invado zachwycają precyzją wykonania, wyjątkowym, ponadczasowym wzornictwem oraz bezpieczeństwem, które gwarantuje Technologia Invado.

Zobacz stronę producenta

stolarka otworowa
okna 6-komorowe Firma DOOR’SY powstała w 2001 roku. Mozolny trud budowania marki firmy, której siła opiera się na jakościowym produkcie w atrakcyjnej cenie zaowocował rozbudową firmy do obecnego rozmiaru.
Szeroko rozbudowana sieć handlowa firmy DOOR’SY obejmuje swym zasięgiem całą Polskę, a obecnie produkty tej firmy eksportowane są również za granicę. Świadczy to bezsprzecznie o szerokim zainteresowaniu ofertą firmy DOOR’SY.

Zobacz stronę producenta

okna energooszczędne