lublin
 

sprzedaż okien

żaluzje

STALOWE

 

Wieloletnie doświadczenia w produkcji drzwi stalowych, najnowsze rozwiązania technologiczne, rozwinięta sieć sprzedaży i serwisu pozazakupowego pozwalają nam na dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości firmy KMT Stal.
Energooszczędne, antywłamaniowe i wpisujące się w najnowsze trendy designerskie - oto cechy, które przyciągają do nas klientów zarówno z Polski, jak i z innych krajów europejskich.
Pracujemy razem, by zapewnić bezpieczeństwo dla Twojego domu.

Zobacz stronę producenta

art-mar

drzwi stalowe

DREWNIANE

 

 Drzwi ramowo-szkieletowe to klasyczna bardzo wytrzymała konstrukcja. Ten rodzaj drzwi produ-kowany jest w dwóch standardach wykończenia.
Wysoka jakość wykonania w połączeniu z wy-trzymałą i klasyczną formą daje Państwu interesującą alternatywę dla nowoczesnych drzwi. Poprzez charakterystyczny kształt oraz wysoką  jakość materiałów oferujemy Państwu unikalny i trwały produkt, który sprawdzi się w wieloletnim użytkowaniu.

Zobacz stronę producenta

drewniane
art-mar

 

ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN. Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową.
Nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE i drzwi hybrydowych TWIN to kolejny krok w stronę udoskonalenia technologii i polityki jakości. Jakości, która jest dla nas priorytetem prowadzącym do powiększenia najcenniejszego kapitału naszej firmy – grona zadowolonych Klientów.

Zobacz stronę producenta

 

hurtowa sprzedaż