lublin
 

sprzedaż okien
żaluzje

Okna PCV

Abakus to zawsze innowacyjna technologia produkcji okien poparta wieloletnim doświadczeniem.
Wszystkie nasze produkty wyposażamy standardowo w:

  • Termozgrzewalne uszczelki bardzo skutecznie redukujące hałas,
  • Okucia z zabezpieczeniami antywłamaniowymi,
  • Szkło niskoemisyjne,

    Produkcja oparta jest na wyjątkowo trwałych Niemieckich profilach

Zobacz stronę producenta

art-mar
drzwi stalowe

Okna PCV

Firma Sonarol wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów związanych z oszczędnością ciągle rosnących kosztów energii oraz trendów w budownictwie skierowanych na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania oferuje tylko i wyłącznie okna 6-komorowe "Na 6 plus". Wykonany na wyłączne zlecenie spółki profil z dodatkową komorą cechuje się lepszymi parametrami akustycznymi oraz przenikalności cieplej od standardowo oferowanych na rynku profili 5 komorowych. Zamawiając okna na 6 plus w cenie podstawowej mają Państwo możliwość wyboru:
profilu prostego lub okrągłego
uszczelki czarnej lub szarej

Ponadto każde okno może zostać wykonane w dowolnym kolorze oraz wyposażone w:

pakiet dwu-komorowy trzyszybowy;
pakiet szybowy z ciepła ramką TPS kameleon, która „przybiera” kolor profilu;
zaczepy antywyważeniowe;
ukryte zawiasy;
różnego typu klamki.

Zobacz stronę producenta

drewniane
art-mar

Okna drewniane

Systemy VILLERGRAN dysponują szerokim wachlarzem rozwiązań:
Począwszy od nowoczesnej i estetycznej linii classic, poprzez softline, który wyróżnia się piękną formą zaokrągleń, po linię antic, która ma zastosowanie w architekturze zabytkowej, a także system dla budownictwa energooszczędnego (pasywnego).
Szeroka paleta kolorów w połączeniu z estetyką wykonania lakierami transparentnymi zapewniają wyjątkową swobodę projektowania wnętrz i elewacji.

Zobacz stronę producenta

hurtowa sprzedaż
detaliczna sprzedaż

Okna dachowe

Okno kolebkowe to specjalna konstrukcja okna z wygiętymi w kształcie łuku ościeżnicą, skrzydłem i pakietem szybowym. Również oblachowanie okna jest specjalnie dopasowane do kształtu okna. Okno kolebkowe jest oknem otwieranym obrotowo z klamka zamontowaną w dolnej części skrzydła. Okno kolebkowe to produkt nietypowy, skonstruowany i produkowany pod indywidualne zamówienie klienta.

Okno ze szprosem Okno FAKRO ze szprosem przeznaczone jest do starych, zabytkowych budynków lub stylizowanych na nie budowli. Jego charakterystyczną cechą jest pionowy szpros na środku szyby oraz oblachowanie okna i kołnierz w kolorze czarnym, zbliżonym do RAL 9005, który dopasowany jest do tradycyjnego budownictwa. Używając okien FAKRO ze szprosem możemy jednocześnie zachować wyjątkowy, zabytkowy charakter budynku z zewnątrz oraz stworzyć komfortowe i nowoczesne wnętrze. Okna ze szprosem posiadają wszystkie zalety okien dachowych FAKRO. Występują w typowych rozmiarach, w wersjach; okna obrotowe ze szprosem, okna uchylno-obrotowe ze szprosem i okno wyłazowe ze szprosem.

Niestandardowe kształty Okna FAKRO mogą mieć dowolne kształty stosownie do życzeń klienta. Zestaw szybowy składa się z zewnętrznej szyby hartowanej i wewnętrznej hartowanej z powłoką niskoemisyjną, 4H-16-4HT. Tego typu okna występują tylko w wersji nieotwieranej. Dokonując zamówienia okna nietypowego należy podać kąt nachylenia dachu oraz rodzaj jego pokrycia. Należy dostarczyć szkic okna z zaznaczonymi długościami boków oraz z kątami wewnętrznymi nietypowego okna. W zamówieniu należy zaznaczyć również czy okno jest pojedyncze czy też będzie zespalane z innymi oknami

Zobacz stronę producenta

 
stolarka otworowa
okna 6-komorowe

 

Okna PCV

Dobroplast jako czołowy lider na rynku polskim produkuje okna i drzwi. Okna- PCV, plastikowe, okna dachowe, drzwi. W  ofercie znajdą Państwo wiele atrakcyjnych produktów takich jak okna dachowe PCV Skylight, okna elewacyjne PCV -Avantgarde, energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, okna do domów pasywnych Encore i Prime oraz parapety PCV.

Zobacz stronę producenta

okna energooszczędne