lublin
 

sprzedaż okien

żaluzje

Stolarka VILLERGRAN łączy wnętrze budynku z otaczającym światem.
Jest komunikatorem pomiędzy dwoma obszarami mając za zadanie doświetlić wnętrze pomieszczenia, chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (wiatr, deszcz, słońce, mróz), a także zapewnić bezpieczeństwo przed włamaniem.

Izolacyjność okna ma wielorakie znaczenie: zimą obniża koszty ogrzewania, latem przy zastosowaniu odpowiedniego szkła obniża koszty schładzania pomieszczenia, co z kolei w jednym i drugim przypadku pozwala ochraniać środowisko naturalne.
Te wszystkie cechy stolarki VILLERGRAN przy zachowaniu odpowiedniego wzornictwa w znacznym stopniu są w stanie przyczynić się do obniżenia kosztów eksploatacji, podniesienia bezpieczeństwa.

Zobacz stronę producenta

art-mar

drzwi stalowe

Do produkcji okien DOORSY stosuje trzy rodzaje drewna: sosna, meranti oraz dąb. Okna produkowane są w trzech grubościach: 68, 78 oraz 92 mm. Charakteryzuje je niezwykła precyzja i estetyka wykonania, jak również wysoka wydajność w użytkowaniu. W dobie, kiedy świat powraca do starych, sprawdzonych materiałów warto skierować swą uwagę właśnie ku oferowanym przez nas produktom, które z uwagi na użyte materiały i jakość wykonania, zapewniają komfort termiczny oraz wieloletnie zadowolenie.

Zobacz stronę producenta

drewniane