Promocja montaż za 1 zł

Zapisz się do promocji lub odwiedź nas osobiście w salonie.
* do skorzystanie z promocji będą uprawnione osoby, które pozostawią swoje dane poprzez formularz lub osobiście w salonie do dnia 29.02.2020, montaż drzwi zostanie wykonany w ustalonym wspólnie terminie.

Formularz:

Regulamin promocji „MONTAŻ ZA 1 ZŁOTY”

Promocja: ”Montaż za 1 złoty” obowiązuje od 01.01.2020 do 29.02.2020, dotyczy zamówień na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne złożone w tym okresie. Przez „złożenie zamówienia” rozumie się podpisanie umowy i wpłatę na jej poczet zaliczki.

W ramach promocji „ Montaż za 1 złoty” można zakupić drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wraz z montażem. Wartość zamówienia objętego promocją wynosi minimum 1700,00 zł netto. Dla zamówień spełniających powyższy warunek, koszt montażu 1 kompletu wynosi 1 zł netto.

Promocją objęte są:

1.Drzwi zewnętrzne: KMT, DOORSY, ERKADO, DRE, POL-SKONE

- promocja dotyczy 1 kompletu. Przez „komplet” rozumie się 1 skrzydło, 1 ościeżnicę oraz dodatki (klamkę, wkładki, wizjer, próg). W przypadku zamówienia więcej niż 1 kompletu wartość minimalną 1500,00 zł mnoży się przez ilość kompletów.

2. Drzwi wewnętrzne DOORSY, ERKADO, DRE, POL-SKONE, PORTA

- ilość kompletów dowolna. Przez komplet rozumie się skrzydło + ościeżnica (zakup i montaż klamek do drzwi wewnętrznych nie jest objęty promocją)

- promocja „Montaż za 1 złoty” dotyczy montażu drzwi w przygotowanych otworach

- w przypadku demontażu drzwi, będzie doliczona kwota 70 zł netto za każde zdemontowane drzwi

- promocja dotyczy modeli wykonanych w technologii ramowej z wyłączeniem modeli:

a) LAWENDA, FORSYCJA, JUKA z oferty ERKADO

b) SINCO z kolekcji DRE.